Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
idiotom STOP! napisał:
Nie obrażaj ludzi świński zwisie. Posadź sobie kwiatki na swoim pustym globusie kozi obciągaczu to na coś sie przyda ten twój pusty łeb POmiocie żydowski...
idz w pis-du uperowska łajzo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
monika napisał:
co za kretyński komentarz, no litości, być takim deb***em to grzech
MONIKA CZY TY JESTES"BLONDI"?w przebraniu nommmmmmmm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rosomak 400K napisał:
Nie odpowiadam za twoich znajomych i waszą wspólna tolerancję dla brudku i lizania przez koty , ale zadam proste pytanie - czy płaciłeś im za tego grilla? Pewnie nie... Za to gdyby ci powiedzieli w restauracji, że tak przygotowują jedzenie za które zapłacisz i tak naprawdę nie wiesz co lizało tego grilla - chyba byś nie był już taki szczęśliwy i tolerancyjny.
otoz własnie napisze ze inni sie bawili,jedli pili ja natomiast patrzac wczwsniej na jaki ruszt owe jedzenie układane to niestety siedziałem z niesmakiem obok i na mdłosci mi sie zbierało,a co mowiac ide do restauracji po ciezkim dniu np:pracy by spokojnie zrelaksowac sie i zjesc smacznie widzi sie to co wyjsc powinno juz duzo dawniej-poprostu płacę i wymagam,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
idz w pis-du uperowska łajzo
Z tobą jako przewodnikiem bardzo chętnie żydowska gnido.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PełOwiaki do Izraela! napisał:
Z tobą jako przewodnikiem bardzo chętnie żydowska gnido.
ludzie nie plujcie tym jadem,badzcie bardziej tolerancyjni,a jak bedziecie w poblizu tej owej nieszczesnej knajpki,ze tak nazwe wejdzcie do nich grzecznie powiedzcie co was gnebi i boli,złapcie sie za łby zadajcie po m....e kilka razow,i zobaczycie jak wyglada stek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooo na podstawie powyższej błyskotliwej wypowiedzi mam wrażenie, że koledzy jednego z włascicieli zaszczycili tą skromną dyskusję. Bo że ON SAM - nie mam śmiałości nawet przypuszczać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A poco tego babsztyla wpuścili, mają teraz klopot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
idz w pis-du uperowska łajzo
tak sie wlasnie wypowiada elektorat jarosława. Nad nimi trzeba płakac bo ich los skrzywdził - popatrzcie na ich twarze, a zwlaszcza na piekna facjate mości prezesa jaroslawa? On powinien rente za to otrzymywac! Szkoda was pisiory bo durne jestescie jak nie wiem co. Iddzcie sie pomodlcie pod waszym umiłowanym w CHrystusie Panu Naszym krzyzem to wam ulzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rubato napisał:
A poco tego babsztyla wpuścili, mają teraz klopot
Jak to po co? Zadzwon sobie do dzialu marketingu ITI i zapytaj ile kosztuje czas rekalamowy w telewizji TVN... Chcieli sie wypromowac tanim kosztem, tylko że troszeczke nie wyszło.... na ich własne życzenie. A wcale sie nie dziwie, ze nie bylo tych potraw skoro zwolnily sie osoby, ktore potrafily je zrobic. Przeciez zadem szanujacy sie kucharz nie pracowalby za te pieniadze, co oni tam daja. Takim to sie wydaje, ze hamburgera, to pierwszy lepszy potrafi zrobic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marynara napisał:
Chwileczkę czy to nie ta pani, której nie wyszedł interes gastronomiczny w Lublinie?
Za to w warszawie idzie jej chyba świetnie. W knajpach- a ma ich sporo, trudno jest o wolny stolik.... Tam naprawdę jest smacznie "jak u mamy". Chociaż ceny często tez są spore. Ma np.pyszne drożdżówki (od 8zł za sztukę, i ciasta- takie że palce lizać)- w "słodki,słony" Ubóstwiam jej restauracje i kuchnie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PełOwiaki do Izraela! napisał:
Z tobą jako przewodnikiem bardzo chętnie żydowska gnido.
a ty łachudro łazisz do kosciola, wyznajesz wiare Chrystusa, a wiesz kim Byl Chrystus? Ty pisowska pomyjo? wasza wiara i szacunek do krzyza przejawia sie waszym imbecylizmem pod Pałacem! Gdyby ode mnie to zależało to bym was napier***ał pałami i byscie szybko poszli ciemnoty jedne! nazbieracie jakis je***ych starych beretów . . . .tam daja rade stac i tłuc w barierki nogami, a w autobusie to juz sukom ciezko wystac? i to jest wlasnie caly kosciol polski, caly elektorat jareczka i jego mafii. Ale drzyjcie mordy Pisiory to wasze ostatnie podrygi! Wasz czas sie skonczyl 10 kwietnia. Bye Bye kaczory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asia napisał:
Za to w warszawie idzie jej chyba świetnie. W knajpach- a ma ich sporo, trudno jest o wolny stolik.... Tam naprawdę jest smacznie "jak u mamy". Chociaż ceny często tez są spore.Ma np.pyszne drożdżówki (od 8zł za sztukę, i ciasta- takie że palce lizać)- w "słodki,słony"Ubóstwiam jej restauracje i kuchnie!!
Lubelaki długo muszą sie starac aby móc skosztował wyroby Magdy Gessler. Wstyd przyniesliscie mojemu województwu pseudo biznesmeni z lublina. Takich jak wy w lublinie pelno . . . h** wie co w glowie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W warszawie idzie jej chyba świetnie. W knajpach- a ma ich sporo, trudno jest o wolny stolik.... a to coś mówi. Tam naprawdę jest "smacznie jak u mamy"- tyle że moja tak dobrze nie gotowała. Chociaż ceny często tez są spore. Ma np.pyszne drożdżówki (od 8zł za sztukę, i ciasta- takie że palce lizać)- w "słodki,słony" Nie znam osoby której nie smakowałoby jej jedzenie. Ubóstwiam jej restauracje i kuchnie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Udupiliście się panowie i tyle. No i ryba mrożonka z frytami 21zł? śmiech Czyżby ona też jadła u was? http://www.youtube.com/watch?v=8fMotOFGSTk
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublin Polska napisał:
Z tej tłustej baby zwanej Gessler (jakieś żydowskie nazwisko) to taki kulinarny autorytet jak z koziej d..py trąbka. TVN po raz kolejny udowadnia, że zniszczyć Polaka to "no problem" ale na żyda złego słowa powiedzieć nie pozwoli. Izrael TiWi - tak się powinni nazywać.
oo hehehe ) to Pan Panie Bogusiu ??))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAKI WŁAŚCICIEL (ŁYSY) TAKA KNAJPA ! KULTURY BRAK ZA GROSZ ! BRAWA DLA PANI GESSLER, KTÓRA CENI KLASĘ, A KTÓREJ NIE MIAŁ WŁAŚCICIEL TEGO "SUPERSMACZNEGO" PRZYBYTKU !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a ty łachudro łazisz do kosciola, wyznajesz wiare Chrystusa, a wiesz kim Byl Chrystus? Ty pisowska pomyjo? wasza wiara i szacunek do krzyza przejawia sie waszym imbecylizmem pod Pałacem! Gdyby ode mnie to zależało to bym was napier***ał pałami i byscie szybko poszli ciemnoty jedne! nazbieracie jakis je***ych starych beretów . . . .tam daja rade stac i tłuc w barierki nogami, a w autobusie to juz sukom ciezko wystac? i to jest wlasnie caly kosciol polski, caly elektorat jareczka i jego mafii. Ale drzyjcie mordy Pisiory to wasze ostatnie podrygi! Wasz czas sie skonczyl 10 kwietnia. Bye Bye kaczory.
Gościu, zanim cos napiszesz naucz się najpierw KULTURY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bodek jestes najwiekszym idiota jakiego znamy dobrze ci tak hahahahahah.TO TERAZ NAPEWNO SIE ODKUJESZ HAHAHAHHA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pani g. to można by uciąć głowę zaraz przy du*** zapraszam wszystkich do knajpy gdzie śmierdzi trupem i zgniłym jajcem!!! to byłem ja-łysy K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwna polska mentalność. A przecież można było posłuchać p.Gessler, zacisnąć zęby na kilka dni, znieść jej krytykę (czasami wyrażaną może zbyt dosadnie jak na mój gust), wprowadzić kilka zmian, a rozgłos i co za tym idzie też reklama przyniosłaby duże pieniądze, które zrekompensowałyby wszelkie niedogodności. Dziwi mnie postawa właścicieli, ale nie wiem czy dobrym pomysłem jest tak młoda i niedoświadczona dziewczyna na stanowisku kierowniczym. Nie wyglądała mi ona na zbyt kompetentną. Co do restauracji p. Gessler (mam na myśli u Fukiera i AleGlorię) to jest rzeczywiście inny świat. Wspaniały klimat, piękne wnętrza i dobra kuchnia. Ta kobieta zna się na biznesie, wie jak robić pieniądze. Owszem, ceny są wysokie i nie mogę pozwolić sobie na jadanie tam tak często jakbym chciała, jednak od czasu do czasu warto zapłacić trochę więcej i otrzymać w zamian najlepsze dania. Nie zgadzam się więc z opinią,że ta kobieta nie ma pojęcia o tym jak gotować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...